Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 17-19 września II Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej - Powiat Wodzisławski

17-19 września II Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

17 – 19 września w hali sportowo-widowiskowej "Spodek" w Katowicach odbędzie się II Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej. Wrześniowy memoriał będzie promował ideę "Podaruj innym cząstkę siebie".

W programie między innymi rozgrywki narodowych reprezentacji piłki siatkowej kobiet z Czech, Chorwacji , Serbii i  Polski. Turniej, nad którym patronat objęła Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej, będzie rozgrywany o puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W programie memoriału udział wezmą również artyści: ZPiT „Śląsk”, zespół Feel, kabaret Rak oraz podopieczni fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Swój udział potwierdziły także: Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, fundacja im. Agnieszki Osieckiej „Okularnicy”, fundacja „Iskierka”, Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu i inni. Przewidziane są również pokazy ratownictwa medycznego, udzielania pierwszej pomocy, pokazy sprawnościowe wojska i malarstwo emocjonalne dzieci i młodzież.

Organizatorzy memoriału uprzejmie zapraszają wszystkic do wsparcia imprezy. Bilety na imprezę można zakupić w sieci Ticket Pro do 5 września. Kupując bilet przyczynią się Państwo do propagowania krwiodawstwa, krwiolecznictwa i transplantacji szpiku kostnego.