Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 10 – lecie Żeńskiego Klubu Koszykarskiego „Olimpia” - Powiat Wodzisławski

10 – lecie Żeńskiego Klubu Koszykarskiego „Olimpia”

Żeński Klub Koszykarski „Olimpia” ma już 10 lat. Uroczyste jubileuszowe spotkanie z okazji 10 – lecia istnienia klubu połączone z 40 - leciem sprawowania funkcji trenera przez Zbigniewa Kobylińskiego odbyło się 28 kwietnia 2009 r. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów członkom Zarządu Klubu, działaczom, trenerom i zawodnikom składali  m.in. Senator RP Antoni Motyczka, Poseł Ryszard Zawadzki, Naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu Donata Malińska, Kierownik Biura Kultury, Kultury Fizycznej i Turystki Starostwa Powiatowego Agnieszka Lubszczyk, Prezydent Wodzisławia Śl. Mieczysław Kieca.

Podczas uroczystości wręczone zostały również  złote honorowe odznaki w uznaniu zasług położonych dla rozwoju Klubu. Jedną z nich otrzymała  Donata Malińska – Naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego.