Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 1 czerwca bezpłatne przejazdy dzieci i młodzieży - Powiat Wodzisławski

1 czerwca bezpłatne przejazdy dzieci i młodzieży

Informujemy, że z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca przejazdy dzieci i młodzieży Wodzisławską Komunikacją Powiatową będą bezpłatne.

Grafika informująca o bezpłatnych przejazdach z okazji Dnia Dziecka

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu wystarczy okazać kierowcy ważną legitymację szkolną lub studencką.

Ponadto informujemy, że Powiat Wodzisławski wprowadza bezpłatne przejazdy dla uczniów szkół podstawowych i średnich w miesiącu lipcu i sierpniu. Warunkiem jest zakup szkolnego biletu miesięcznego na czerwiec, który uprawniać będzie do darmowych przejazdów w okresie wakacji letnich na wszystkich liniach organizowanych przez Powiat Wodzisławski. W celu skorzystania z promocji należy po 1 czerwca doładować PKS-kartę w jednej z kas PKS-u w Wodzisławiu Śl, Raciborzu lub Jastrzębiu-Zdroju. Promocja trwa od 24 czerwca do 3 września.