Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Szlachetna paczka” od pracowników Starostwa - Powiat Wodzisławski

„Szlachetna paczka” od pracowników Starostwa

Pracownicy naszego urzędu już po raz drugi włączyli się do charytatywnej akcji „Szlachetna Paczka”. Podobnie jak w zeszłym roku „paczka” trafiła do jednej z potrzebujących rodzin z terenu powiatu wodzisławskiego.

W sobotę osiem kartonów, zawierających potrzebne rodzinie artykuły, trafiło do magazynu kampanii w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wszystkie zostały zapakowane jak na świąteczny prezent przystało. Nie zabrakło również serdecznych życzeń dla obdarowanych. Co ważne, środki na zorganizowanie paczki w całości pochodziły z dobrowolnej składki pracowników starostwa, którzy okazali się bardzo hojni. Dzięki temu do rodziny trafiły nie tylko najpotrzebniejsze rzeczy, ale i inne prezenty.

Warto wspomnieć, że do tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka” włączyły się również inne powiatowe instytucje, m.in. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie czy Liceum Ogólnokształcące w Rydułtowach.