Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Przygoda ze sportem – propagowanie sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych'' - Powiat Wodzisławski

Projekt realizowany przez STOWARZYSZENIE RODZIN I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RYDUŁTOWACH. Dotowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. Termin realizacji: maj - październik 2009r Miejsce realizacji: Rydułtowy.

Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach
zaprasza osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Wodzisławskiego
do udziału w zadaniu:„Przygoda ze sportem – propagowanie
sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych”

REGULAMIN UCZESTNICTWA

1. Uczestnikami projektu mogą być osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Wodzisławskiego   [ 25 osób].
  2. Uczestnik powinien posiadać orzeczenie o niepełnosprawności [ do 16 r.ż] lub o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym bądź znacznym.
  3. Uczestnik zobowiązany jest przedstawić organizatorowi oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego, o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach sportowych.
  4. Uczestnik wraz z opiekunem w własnym zakresie dojeżdża do miejsca realizacji zadania.
  5. W naborze uczestników będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Bliższe  informacje można uzyskać pod nr. tel. 660 914 752