Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zyskaj pieniądze na rozwój firmy - Powiat Wodzisławski

Zyskaj pieniądze na rozwój firmy

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. przypomina przedsiębiorcom o możliwości aplikowania o dofinansowanie inwestycji w ramach nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Wielkość dofinansowania projektów inwestycyjnych to 45% wartości netto projektu, a doradztwo i szkolenia mogą uzyskać poziom dofinansowania 50%. Termin naboru mija już 11 stycznia 2016 r. W odróżnieniu od konkursów realizowanych kilka lat temu zostały wprowadzone dwie podstawowe zmiany. Po pierwsze, minimalna wartość dofinansowania to 100 tys. PLN. Po drugie, inwestycja musi wprowadzać na rynek innowacyjność procesową lub produktową nieznaną na rynku co najmniej województwa śląskiego dłużej niż 3 lata, co musi zostać potwierdzone w dokumencie „Opinia o innowacyjności”. Na dofinansowania przeznaczono ponad 200 mln PLN.

W celu uzyskania dalszych informacji lub pomocy Agencja zaprasza do swojego Punktu Konsultacyjnego w Żorach al. Wojska Polskiego 4, tel. 698076591, e-mail: arpsa@interia.pl