Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znamy zwycięzców turnieju tenisa stołowego - Powiat Wodzisławski

Znamy zwycięzców turnieju tenisa stołowego

Krzysztof Marciniec z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl. w kategorii indywidualnej oraz reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. w kategorii drużynowej to zwycięzcy Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Wodzisławskiego.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie po raz czwarty odbył się Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży Gimnazjalnej i Ponadgimnazjalnej o Puchar Starosty Wodzisławskiego. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl., Gimnazjum nr 1 w Radlinie, Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl., Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. oraz gospodarz imprezy – drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym okazał się uczeń wodzisławskiego Gimnazjum nr 2 Krzysztof Marciniec. Wśród drużyn triumfowała reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. w składzie: Marcin Machaczek, Patryk Lubszczyk i Adam Polak.