Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znamy zwycięzców konkursu na najlepszy film promujący szkołę - Powiat Wodzisławski

Znamy zwycięzców konkursu na najlepszy film promujący szkołę

Ogłoszony w maju konkurs na najlepszy film promujący szkołę/placówkę Powiatu Wodzisławskiego został rozstrzygnięty.

logo powiatu
W konkursie udział wzięło 9 filmów, na które oddano łącznie 943 głosy.Głosujący mogli oddać głos na film, który był ich zdaniem najlepszy, najciekawszy lub najbardziej interesujący.

Największą liczbę głosów, a tym samym pierwsze miejsce w konkursie,  zdobył film I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim z liczbą głosów 433.

Drugie miejsce zajął film Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim otrzymawszy 169 głosów, a trzecie miejsce – Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim ze 105 głosami.

Dziękujemy wszystkim głosującym a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!