Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znamy Mistrzów Regionu w siatkówce plażowej - Powiat Wodzisławski

Znamy Mistrzów Regionu w siatkówce plażowej

W niedzielę, 18 sierpnia, na terenie Ośrodka Wodnego Balaton odbył się finał „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2013 r.”, organizowanego przez Siatkarski Klub „Górnik Radlin” i współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

W finale wzięło udział 6 najlepszych par, wyłonionych w trzech turniejach eliminacyjnych oraz tzw. „dzika karta” organizatora, którą otrzymała jedyna para żeńska.

W meczu o pierwsze miejsce rywalizowały pary: Musiolik/Musiolik oraz Rauza/Olszewski. Mecz ten nie został jednak rozegrany do końca, ponieważ para Rauza/Olszewski skreczowała z powodu skurczy jednego z zawodników.

Trzecie miejsce zdobyła para Grzywacz/Harazim pokonując duet Heliosz/Druchniak 2:1 w setach 18:21, 21:15, 15:6.

Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które wręczyli Wicestarosta Powiatu Wodzisławskiego Dariusz Prus i Wiceprezes Klubu „Górnik Radlin” Mirosław Grzywacz.

Klasyfikacja końcowa:

1.Musiolik Wojciech/ Musiolik Grzegorz
2.Rauza Kamil/ Olszewski Dawid
3.Grzywacz Patryk/ Harazim Damian
4.Heliosz Michał/ Druchniak Dawid
5 – 6. Porwoł Robert/ Michel Maciej
Czepczor Łukasz/ Jureczko Kamil
7.Szymańska Katarzyna/ Krakowczyk Aleksandra

Cykl turniejów „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego” był współfinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu sportu.

Więcej zdjęć – zobacz