Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Znamy laureatów Nagrody i Wyróżnienia Powiatu w Dziedzinie Sportu - Powiat Wodzisławski

Znamy laureatów Nagrody i Wyróżnienia Powiatu w Dziedzinie Sportu

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego przyznał doroczne Nagrody i Wyróżnienia Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Sportu.

Złożonych zostało 66 wniosków, obejmujących 64 kandydatury. Po zapoznani się z protokołem Komisji decyzją Zarządu Nagrody Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Sportu w 2012 r. otrzymali:

kategoria: osoby fizyczne za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym:
– Adam Pawłowski
– Dominika Bielecka
– Sylwia Molitor
– Agata Warło
– Wojciech Fojcik
– Filip Kroemer
– Marcin Kołoczek
– Mateusz Rok
– Daniel Marcol
– Martyna Szymańska
– Dominika Mosler
– Dawid Węglarz
– Piotr Chodyko
– Damian Kempny
– Daria Hibner
– Wioletta Elias, Aleksandra Siwoń, Weronika Skorupa, Laura Boryczka (drużyna).

kategoria: trenerzy prowadzący zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe  w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym:
– Aleksandra Pustołka
– Krzysztof Skorupa
– Bolesław Mika
– Alfred Kucharczyk

kategoria: trenerzy oraz inne osoby wyróżniające się osiągnięciami w działalności sportowej:
– Leszek Bednorz
– Sławomir Szurek
– Wojciech Kroemer

Laureatami Wyróżnienia Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Sportu w 2012 r. zostały następujące osoby:

– Łukasz Ferenc
– Maciej Kowalski
– Konrad Kołaczyk
– Kamil Kaczmarek
– Kacper Blanik
– Tomasz Jurczyk
– Marta Wójcik
– Aleksandra Małek

kategoria: trenerzy prowadzący zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym:
– Marek Przybysz
– Robert Szindler
– Bogdan Milion
– Tomasz Sosna
– Dariusz Targosz.

Zarówno laureatom, jak i wszystkim pozostałym kandydatom Zarząd Powiatu Wodzisławskiego składa serdeczne gratulacje za osiągnięcia sportowe uzyskane w 2011 r.