Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zgłoś się do udział w Festiwalu Organizacji Pozarządowych - Powiat Wodzisławski

Zgłoś się do udział w Festiwalu Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z terenu powiatu wodzisławskiego do wzięcia udziału w „Festiwalu Organizacji Pozarządowych” organizowanym 19 marca w Wodzisławiu Śl. podczas „Wodzisławskiego Jarmarku Wielkanocnego”.

Podobnie jak w poprzednich latach, celem przedsięwzięcia jest prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska trzeciego sektora. W trakcie Festiwalu każda osoba odwiedzająca stoiska będzie miała możliwość zapoznania się z szeroką ofertą działań realizowanych przez lokalne podmioty ekonomii społecznej.

Tegoroczna edycja Festiwalu będzie miała miejsce 19 marca 2016 roku w godz. 10.00 -13.00 podczas „Wodzisławskiego Jarmarku Wielkanocnego”, który odbywać się będzie na Rynku w Wodzisławiu Śl. w dniach 10-24 marca 2016 roku.

Organizacjom zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których będzie można zaprezentować swoje prace, wyroby, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. zachęca również do zaprezentowania pokazów umiejętności sportowych, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp.

Zgłoszenia można dokonać do 26 lutego 2016 r. poprzez wypełnienie formularza (POBIERZ – TUTAJ).

Zgłoszenie należy przesłać pocztą na adres: Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław lub poprzez e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

Ilość stoisk jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest darmowy!