Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zgłoś się do turnieju tenisa - Powiat Wodzisławski

Zgłoś się do turnieju tenisa

Przed nami kolejna edycja Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Wodzisławskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku - 17 sierpnia.

Dwudniowe zawody, które odbędą się w sobotę i niedzielę – 22 i 23 sierpnia – rozegrane zostaną tradycyjnie na kortach tenisowych LA MIRAGE w Skrzyszowie. Do rywalizacji zgłaszać się mogą kobiety i mężczyźni urodzeni w 1999 r. i starsi. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wziąć udział w turnieju wyłącznie po okazaniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia (poniedziałek):

• telefonicznie – pod numerami 32 412 09 49 i 32 412 09 61 i (w godzinach pracy Starostwa) bądź pod numerem 665 665 605;
  • osobiście – korty tenisowe „LA MIRAGE” w Skrzyszowie, ul. 1 Maja 18;

O miejscu na liście startowej decyduje kolejność zgłoszeń – liczba uczestników jest ograniczona!

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie (POBIERZ, PDF)

Oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych (POBIERZ, DOC)