Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zgłoś propozycje do programu współpracy - Powiat Wodzisławski

Zgłoś propozycje do programu współpracy

Przypominamy, że do końca tygodnia można składać propozycje do projektu „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok”.

Wnioski, uwagi, sugestie, wskazania i postulaty do Programu można składać za pomocą formularza (link) na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu, ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śląski.

Termin nadsyłania propozycji mija 5 sierpnia 2016 r. Po tym terminie zostanie opracowany projekt dokumentu, który zostanie poddany konsultacjom.

Aktualny Program współpracy na 2016 r. można pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Wodzisławskiego lub z naszej strony w zakładce „DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”.

Formularz propozycji do Programu – POBIERZ (.doc 36 KB)