Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jeszcze do jutra możesz zgłosić kandydata do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego - Powiat Wodzisławski

Starosta Powiatu Wodzisławskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione pomioty do zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śl. Kandydatów na członków Rady można zgłaszać do 7 września 2012r do godziny 14:00.

Zgłoszenia kandydatów należy dokonać na „Karcie zgłoszenia”, którą należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 lub Pszowskiej 92a.

Zebranie delegatów, na którym wybrani zostaną przedstawiciele organizacji i podmiotów uprawnionych na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego odbędzie się 18 września w Powiatowym Centrum konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92a.

Więcej informacji w ogłoszeniu Starosty Powiatu Wodzisławskiego – TUTAJ.

Załączniki do pobrania: