Zgłoś imprezę do powiatowego kalendarza

Jesteś organizatorem imprezy kulturalnej, sportowej, rekreacyjnej dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego? Zgłoś ją do Powiatowego Kalendarza Imprez.

Starostwo Powiatowe wspólnie ze wszystkimi gminami przystąpiło do opracowania kalendarza imprez kulturalnych, turystycznych i sportowych, które odbywają się na terenie powiatu. Na naszej stronie uruchomiono dział „Czas wolny”, w którym zamieszczane są informacje o różnego rodzaju imprezach.

W związku z powyższym zachęcamy stowarzyszenia, organizacje, instytucje itp. do przesyłania informacji o planowanych przedsięwzięciach. Zgłoszenia mogą dotyczyć imprez, uroczystości, świąt, turniejów, zawodów, konkursów, wystaw, targów, festynów, pikników, zabaw i innych istotnych dla mieszkańców wydarzeń.

Informacje o planowanych imprezach, a także ich aktualizacje prosimy przesyłać na adres imprezy@powiatwodzislawski.pl.

Regulamin można znaleźć TUTAJ.