Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zespół Szkół Zawodowych mistrzem powiatu w siatkówce - Powiat Wodzisławski

Zespół Szkół Zawodowych mistrzem powiatu w siatkówce

Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. obroniła tytuł sprzed roku i wygrała tegoroczną edycję Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego i Burmistrza Miasta Radlin.

Eliminacje przeprowadzone w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie wyłoniły czterech finalistów: Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie, Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. i Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach.

Zwycięzcą turnieju została reprezentacja ZSZ w Wodzisławiu Śl., która w meczu finałowym pokonała reprezentację ZST w Wodzisławiu Śl. W meczu o trzecie miejsce zwycięsko z rywalizacji wyszło LO im. Noblistów Polskich w Rydułtowach, pokonując gospodarzy – ZSP w Radlinie.

Więcej zdjęć – galeria na facebooku