Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego na posiedzeniu w dniu 18 kwietnia podjął decyzję o rozpisaniu konkursu na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wodzisławiu Śląskim. Stało się tak, gdyż z dniem 31 sierpnia 2012 r. kończy się kadencja obecnej dyrektor Poradni Teresy Jakubiak.

Szczegóły dotyczące wymagań, jakie powinni spełniać kandydaci,  zostały zawarte w ogłoszeniu konkursowym (TUTAJ). Termin składania ofert upływa w dniu 4 czerwca 2012 r. (decyduje data doręczenia oferty do Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.).