Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zarząd Powiatu przyznał dotacje na wsparcie osób niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu przyznał dotacje na wsparcie osób niepełnosprawnych

Informujemy, że w otwartym konkursie ofert, którego celem było wyłonienie i dofinansowanie projektów na realizacje w 2012 r. zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych fundacjom i organizacjom pozarządowym Zarząd Powiatu Wodzisławskiego, po zapoznaniu się z protokołem komisji konkursowej, podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania następującym ofertom:

1.Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach na zadanie pt. „Razem Łatwiej” – kwota 18.854,00 zł.

2. Fundacja „Wspólnota Dobrej Woli” w Wodzisławiu Śląskim na zadanie pt.: „Koń moim przyjacielem-hipoterapia krok do lepszego poznawania świata” – kwota 35.050 zł.