Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie na spotkanie w sprawie konsultacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2013r. - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2013r.”

Konsultacje odbędą się jutro 18 października 2012r. o godz. 16.30 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a.  Podczas spotkania konsultacyjnego możliwe będzie omówienie planowanej współpracy z poszczególnymi Wydziałami Starostwa, z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, a także z członkami Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Potwierdzenie udziału w konsultacjach należy zgłosić pod numerem telefonu (32) 4120 944 lub na adres e-mail: karina.mucha@powiatwodzislawski.pl

• Projekt uchwały w sprawie: uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2013 rok” – POBIERZ