POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 

Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r.”

Konsultacje odbędą się  8 listopada 2017 r. o godz. 16.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a.  Podczas spotkania możliwe będzie omówienie planowanej współpracy z Powiatem Wodzisławskim w roku 2018 r. W spotkaniu wezmą również udział członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim.

Po spotkaniu odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych na temat przygotowywania wniosków dotacyjnych, tworzenia projektów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz możliwości otrzymania dofinansowania ze środków budżetowych Powiatu Wodzisławskiego. Szkolenie poprowadzi Agnieszka Pytlik z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika.

Projekt uchwały w sprawie „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok” po 2 listopada dostępny będzie w zakładce DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – dział „KONSULTACJE I SPRAWOZDANIA Z NICH”.

Potwierdzenie udziału w konsultacjach należy zgłosić do 7 listopada 2017 r. pod numerem telefonu (32) 412 09 43 lub na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl