Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie na otwarte seminarium dydaktyczne - Powiat Wodzisławski

Zaproszenie na otwarte seminarium dydaktyczne

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na otwarte seminarium dydaktyczne pt. „Kompleksowa diagnoza i terapia trudności w uczeniu się.“ Metoda Warnke, Sensomotoryka i Neuroregulacja. Seminarium dedykowane jest wszystkim osobom zainteresowanym najnowszymi osiągnięciami w diagnozie i terapii dzieci mających trudności w nauce. Możliwe będzie też wzięcie udziału w specjalnie zorganizowanych warsztatach.

Placówka tym razem zaprosiła do współpracy wrocławski ,,Bio Med – neurotechnologie w diagnostyce i terapii”, by w sposób profesjonalny i z wykorzystaniem nowoczesnej technologii próbować pokonywać trudności w uczeniu się dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Seminarium, podczas którego doświadczeni praktycy zaprezentują najnowsze metody wspierające rozwój każdego dziecka odbędzie się 9 czerwca w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie ZPSWR przy ul. Kopernika 71.

Swój udział można zgłosić wysyłając wiadomość na adres: konferencje@biomed.org.pl. W treści należny podać: tytuł seminarium, imię, nazwisko, numer telefonu. ZAPISY TRWAJĄ DO 3 CZERWCA 2016! UDZIAŁ BEZPŁATNY!

Warto dodać, że to kolejna w tym roku tak cenna inicjatywa placówki zajmującej się edukacją i wychowaniem każdego dziecka z powiatu wodzisławskiego, które wymaga specjalnych metod i technik. W kwietniu szkoła wspólnie ze stowarzyszeniem ,,Czyń Dobro”była organizatorem konferencji ,,Pokochaj autyzm”, w której wzięło udział 116 osób zainteresowanych tym problemem.