Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie na Dzień Walki z Depresją - Powiat Wodzisławski

Zaproszenie na Dzień Walki z Depresją

Powiatowy Ośrodek Wsparcia „PERŁA” oraz parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śl. zapraszają na Dzień Walki z Depresją, który zostanie zorganizowany w sobotę, 20 lutego 2016 r.

W ramach inicjatywy  przewidziano m.in. wykład specjalisty z zakresu psychiatrii dr Katarzyny Porwoł, który odbędzie się w kościele parafialnym Wniebowzięcia NMP o godz. 16:30, a także bezpłatne specjalistyczne konsultacje z psychologiem, psychiatrą, psychoterapeutą i doradcą zawodowym. Konsultacje odbywać się będą indywidualnie w Domu Parafialnym, tzw. „Domku Maryi” przy ul. Szkolnej 2, w godzinach od 18:00 do 19:30.

Wstęp na wykład, jak i konsultacje specjalistyczne są całkowicie bezpłatne.