Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zaproszenie do składania ofert na sprzedaż i dostawę akcesoriów gastronomicznych - Powiat Wodzisławski

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT DLA ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCEJ WYRAŻONEJ W ZŁOTYCH RÓWNOWARTOŚCI KWOTY 14 000,00 EURO

Powiat Wodzisławski – Starostwo Powiatowe z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim  przy ul. Bogumińskiej 2 zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia na sprzedaż i dostawę akcesoriów gastronomicznych w ramach projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

1.    Rodzaj zamówienia: Dostawa
Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych, nieużywanych akcesoriów gastronomicznych do pracowni gastronomicznych, o minimalnych parametrach technicznych i funkcjonalnych podanych w załączniku do formularza oferty.
2.    Sposób uzyskania informacji dotyczących przedmiotu zamówienia: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia można uzyskać osobiście w siedzibie zamawiającego – Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., Wydział Oświaty , Referat Projektów Edukacyjnych lub telefonicznie pod numerem 032 412 09 69.
3.    Termin wykonania zamówienia: do 30 listopada 2012 r.
4.    Opis sposobu wyboru oferty najkorzystniejszej: Oferta z najniższą ceną złożona przez wykonawcę, zostanie wybrana jako oferta najkorzystniejsza.
5.    Miejsce i termin składania ofert: Oferty należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92 a , 44-300 Wodzisław Śląski, w Wydziale Oświaty – Referat Projektów Edukacyjnych, II piętro pok. 205, osobiście, pocztą lub przesłać faksem na nr 032 412 09 69 w terminie do dnia 09.11.2012 r. do godziny 13.00
Oferta powinna być sporządzona na „Formularzu oferty cenowej” – załącznik do niniejszego zaproszenia.
Ofertę należy złożyć na całość zamówienia tj. na wszystkie  akcesoria gastronomiczne.
6.    Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zawierająca: nazwę (Firmę), siedzibę i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano zostanie przekazana wykonawcy w możliwie najszybszym terminie.
7.    Informacja o terminie i miejscu podpisania umowy: zostanie przekazana telefonicznie wykonawcy, którego ofertę wybrano.

Do pobrania: