Zapraszamy NGO na „Jarmark na Nikiszu”

9 grudnia planowany jest wyjazd, podczas którego przedstawiciele organizacji pozarządowych będą mogli poznać dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej Spółdzielni Socjalnej „Honolulu”, a także zapoznać się z ofertą podmiotów ekonomii społecznej, wystawiających się podczas „Jarmarku na Nikiszu”. Zapewniamy transport i wyżywienie.

Wyjazd jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby chętnych, z jednej organizacji w wyjeździe będą mogły wziąć udział maksymalnie dwie osoby zgłoszone przez organizację.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 30 listopada 2017 r. na adres poczty elektronicznej owes@powiatwodzislawski.pl lub dostarczyć osobiście/pocztą tradycyjną do Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śl.

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy