Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na turniej rodzinny i mikstów w siatkówce plażowej - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na turniej rodzinny i mikstów w siatkówce plażowej

Wspólnie z Siatkarskim Klubem Górnik Radlin zapraszamy w najbliższą sobotę, 23 lipca, na Ośrodek Wodny Balaton, gdzie odbędzie się turniej rodzinny i mikstów w siatkówce plażowej.

Impreza odbywa się w ramach IV Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Będą to już trzecie zawody z cyklu.

Zapisy w dniu zawodów do 9:30, początek gier o 10:00. Telefon do organizatora: tel. 530 299-910. WSTĘP WOLNY!

Kolejna impreza z cyklu Grand Prix odbędzie się już 6 sierpnia również na Ośrodku Wodnym „Balaton” w Wodzisławiu Śl. przy ul. Brackiej. Tym razem będzie to Turniej OPEN. Już dziś zapraszamy.

Grand Prix odbywa się w ramach projektu współfinansowanego z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.