Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na Regionalne Forum Edukacyjne - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na Regionalne Forum Edukacyjne

Zapraszamy nauczycieli wszystkich typów szkół na IX Regionalne Forum Edukacyjne pod hasłem „Nadzwyczajna moc edukacji – jak wykorzystać potencjał ucznia, nauczyciela, szkoły”, które odbędzie się 6 listopada.

Regionalne Forum Edukacyjne to cykliczna impreza organizowana od 2008 r. przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. Jej celem jest integracja środowiska oświatowego powiatu wodzisławskiego oraz wspieranie nauczycieli w rozwoju zawodowym.

Wydarzenie to ma formę wykładów i prelekcji wygłaszanych przez zaproszonych gości – osoby związane z edukacją, oświatą i wychowaniem. – Podczas forum porozmawiamy o tym, jak wykorzystać nadzwyczajną moc edukacji w codziennej pracy z uczniem. W tym roku skoncentrowaliśmy się na kwestiach związanych z motywacją i kształtowaniem umiejętności interpersonalnych. Jako ośrodek metodyczny dbamy o to, aby nauczyciele z terenu powiatu wodzisławskiego mieli styczność z treściami na wysokim poziomie. W międzynarodowym gronie prelegentów znaleźli się wykładowcy akademiccy, trenerzy, nauczyciele. A to oznacza, że czeka nas duża dawka praktycznych inspiracji – deklaruje Iwona Miler dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.

Termin: 6 listopada 2017 r. g. 14.00

Miejsce: PODN Wodzisław Śląski, 1 Maja 16a