Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na IV Rydułtowską Wampiriadę - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na IV Rydułtowską Wampiriadę

Zarząd Miejskiego Klubu HDK PCK oraz Rydułtowskie Centrum Kultury Feniks w Rydułtowach zapraszają na organizowaną w dniach 26 - 27 sierpnia IV Rydułtowską Wampiriadę.

W ramach dwudniowej akcji, którą patronatem objął m.in. starosta Ireneusz Serwotka odbędą się również pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej

IV Rydułtowska Wampiriada odbędzie się na terenie parkingu przy rynku (teren byłej stacji benzynowej).

Akcja odbędzie się w ramach projektu „Pomagam daję ratuję – Mam to we krwi” współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Więcej informacji na plakacie.