Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy na Forum Ekonomii Społecznej - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy na Forum Ekonomii Społecznej

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS zapraszają na Forum Ekonomii Społecznej.

Forum jest skierowane do przedstawicieli instytucji mających wpływ na szeroko rozumiany rozwój lokalny oraz do wszystkich osób aktywnie działających na rzecz lokalnego środowiska z subregionu zachodniego. Przedsięwzięcie ma na celu zapoznanie się z najlepszymi rozwiązaniami w zakresie współpracy przedsiębiorców, samorządowców i organizacji pozarządowych.

Forum odbywać się będzie od 6 do 7 października w Jastrzębiu-Zdroju w Domu Zdrojowym przy ul. Witczaka 5.

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszeniowa znajdują się TUTAJ (PDF 917 KB)

Zgłoszenia należy wysyłać droga mailową na adres: iprzybylska@um.jastrzebie.pl

Szczegółowych informacji na temat Forum udzielają:

• Ewa Gutowska (Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój), tel.: 32 47 85 151, e-mail: egutowska@um.jastrzebie.pl
  • Irena Przybylska-Kołodziejczyk – doradca kluczowy OWES (Jastrzębskie Centrum Organizacji Pozarządowych), tel.:32 47 19 555, e-mail: iprzybylska@um.jastrzebie.pl