Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do udziału w XV jubileuszowym Powiatowym Rajdzie Rowerowym - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do udziału w XV jubileuszowym Powiatowym Rajdzie Rowerowym

2 czerwca wszyscy miłośnicy turystyki rowerowej z terenu powiatu wodzisławskiego i okolic będą mieli okazję wspólnie pokonać trasę rajdu rowerowego, organizowanego już po raz XV przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl.

Tegoroczna trasa prowadzić będzie z Wodzisławia Śl. przez Radlin II, Głożyny, Rydułtowy, Pszów aż do Zawady, gdzie będzie zlokalizowana meta. Łącznie długość trasy wyniesie ok. 22 km.

START: Parking przy Zespole Szkół Technicznych przy ul. Pszowskiej 92 o godzinie 11:00
META: Ośrodek Rekreacyjno-Wędkarski w Wodzisławiu Śl. – Zawadzie przy ul. Młodzieżowej 253 b

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 maja:

• telefonicznie – pod numerami tel. 32 412-09-62 oraz 32 412-09-49  w godzinach pracy urzędu,
  • e-mailem – na adres poczty elektronicznej: sport@powiatwodzislawski.pl,
  • osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92a w Referacie Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu /III piętro, pokój 306/ w godzinach pracy urzędu.

Po tym terminie możliwe będzie zgłoszenie jedynie w dniu rajdu w Biurze Zawodów (osoby te nie otrzymają pakietu startowego).

Rajd nie będzie miał charakteru wyścigu sportowego, a wyłącznie wymiar rekreacyjny. Dla uczestników imprezy, którzy zgłoszą się w podanym wyżej terminie Organizator planuje przygotować pamiątkowe okolicznościowe upominki.

Tegoroczny, jubileuszowy XV Powiatowy Rajd Rowerowy wsparły firmy:
Maximus Broker Sp. z o. o. z Torunia
– sponsor sfinansuje  wykonanie 500 kamizelek  odblaskowych dla rowerzystów,
Bank BGŻ
– sponsor zakupi nagrody dla uczestników biorących udział w konkurencjach rozgrywanych na mecie Rajdu oraz zapewni atrakcje dla dzieci biorących udział w Rajdzie,
PZU SA
ze środków z funduszu prewencyjnego dofinansuje zakup 500 zestawów bezpiecznego rowerzysty dla uczestników Rajdu.

Regulamin rajdu – TUTAJ
Plakat – POBIERZ