Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwają zapisy do udziału w powiatowych mistrzostwach szachowych - Powiat Wodzisławski

Trwają zapisy do udziału w powiatowych mistrzostwach szachowych

Do 6 marca 2013 r. potrwają zapisy do uczestnictwa w trzeciej edycji Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w Szachach. Przypominamy, że turniej odbędzie się 9 marca 2013 r. o godz. 9:00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym przy ul. Pszowskiej 92 w Wodzisławiu Śląskim.

Turniej będzie rozgrywany w 3 kategoriach wiekowych:
1) zawodnicy i zawodniczki rocznika 1995 i starsi,
2) zawodnicy i zawodniczki rocznika 1996–2001,
3) zawodnicy i zawodniczki rocznika 2002 i młodsi.
O przynależności do danej kategorii decyduje rok urodzenia zawodnika/zawodniczki.

Zgłoszenia do udziału w Turnieju będą przyjmowane:
– pocztą elektroniczną na adres sport@powiatwodzislawski.pl,
– pod numerami telefonów (32) 412-09-46 lub (32) 412-09-45,
– na stronie internetowej www.chessarbiter.com
w terminie do dnia 6 marca 2013 r. (środa). W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia oraz numer kontaktowy zawodnika.

Osoby niepełnoletnie uczestniczą w Turnieju po przedłożeniu Organizatorowi pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego, zaś osoby które nie ukończyły 16 roku życia biorą udział  w turnieju wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która bierze na siebie odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo podczas trwania Turnieju.

Uwaga: Liczba uczestników turnieju jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! W przypadku dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej.

Dla najlepszych uczestników w każdej kategorii ufundowane zostaną nagrody.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 9:00, rejestracja uczestników w biurze zawodów odbywać się będzie w godz. 8:00 – 8:50.

Organizatorem turnieju jest Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Prosimy o zapoznanie się z pełnym regulaminem mistrzostw, który znajdą Państwo poniżej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TURNIEJU!

Regulamin Turnieju – POBIERZ
Zgoda rodzica na uczestnictwo dziecka w Turnieju – POBIERZ