Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do TVT na "Wieści Powiatu Wodzisławskiego" - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do TVT na „Wieści Powiatu Wodzisławskiego”

Dzisiaj wieczorem i jutro rano zapraszamy przed ekrany telewizorów. Na antenie Telewizji Regionalnej TVT zaprezentowany zostanie ostatni w tym roku odcinek "Wieści Powiatu Wodzisławskiego".

W programie m.in. o przystąpieniu Powiatu Wodzisławskiego do klastra Silesia Technopolis, podsumowanie tegorocznych inwestycji drogowych powiatu, relacja z Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Cantemus”, jaki odbył się w Radlinie, a także o pierwszym w naszym powiecie pokoju zagadek, czyli escape roomie „Twardy Orzech” uruchomionym przez Stowarzyszenie „Razem na Szybiku”. Ponadto: młodzi ludzie z wodzisławskiego „Ekonomika” w praktyce uczą się prowadzenia własnych firm, a także termomodernizacje budynków należących do powiatu.

Premierowa emisja odcinka „Wieści” odbędzie się o godz. 19:30. Pierwszą powtórkę zaplanowano jeszcze dzisiaj o godz. 22:30, a kolejną – jutro (30 grudnia) o godz. 8:30.

Przypominamy, że Telewizję Regionalną TVT można znaleźć na kanale 47 lokalnego multipleksu MUX-L2