Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do Inkubatora Ekonomii Społecznej - Powiat Wodzisławski

Zapraszamy do Inkubatora Ekonomii Społecznej

W związku z dłuższą nieobecnością doradczyni zatrudnionej w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim w ramach projektu „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” informujemy, iż doradztwo bieżące prowadzi koordynator projektu, Barbara Jasińska-Musik- Zastępca Naczelnika Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu.

W ramach doradztwa bieżącego można uzyskać m.in. informacje na temat otwartych konkursów ofert i możliwości pozyskiwania środków na realizację zadań publicznych, na temat możliwości prowadzenia działalności odpłatnej, nieodpłatnej i gospodarczej podmiotów ekonomii społecznej. Dzięki  Inkubatorowi, który mieści się w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Pszowskiej przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą skorzystać bezpłatnie z kserokopiarki, drukarki oraz dostępu do internetu. W ramach projektu „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” można uzyskać nieodpłatną pomoc doradców specjalistycznych z zakresu prawa, marketingu, księgowości oraz biznesu, jak również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach.

Projekt realizowany jest przez Powiat Wodzisławski w partnerstwie z Powiatem Raciborskim, Powiatem Rybnickim, Miastem Rybnik, Miastem Jastrzębie Zdrój, Miastem Żory-Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika, które pełni rolę Lider projektu. Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

KONTAKT:
Barbara Jasińska-Musik
Wydział Strategii i Rozwoju Powiatu
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląski
ul. Pszowska 92 a-pokój 309 (III piętro)