Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zamknięcie ul. Starowiejskiej na czas przebudowy - Powiat Wodzisławski

Zamknięcie ul. Starowiejskiej na czas przebudowy

Rozpoczął się remont nawierzchni drogi powiatowej nr 5007S (ulica Starowiejska w Wodzisławiu Śląskim). W dniu 7 września wykonywane będą prace związane z wymianą konstrukcji jezdni, […]

Rozpoczął się remont nawierzchni drogi powiatowej nr 5007S (ulica Starowiejska w Wodzisławiu Śląskim). W dniu 7 września wykonywane będą prace związane z wymianą konstrukcji jezdni, wobec czego występuje konieczność zamknięcia niniejszego odcinka drogi dla ruchu. W ramach realizacji zadania zostanie wymieniona nawierzchnia jezdni na odcinku od skrzyżowania z ulicą Czyżowicką do obiektu mostowego. Długość odcinka objętego remontem wyniesie ok 250 mb. Mając na uwadze powyższe prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem.