Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zamknięcie listy uczestników turnieju tenisa ziemnego w kategorii mężczyzn - Powiat Wodzisławski

Zamknięcie listy uczestników turnieju tenisa ziemnego w kategorii mężczyzn

Z uwagi na osiągnięcie limitu osób mogących wystartować w grze pojedynczej kategorii mężczyzn Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego zakończono przyjmowanie zgłoszeń.

Do rywalizacji nadal mogą zgłaszać się kobiety. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 sierpnia (środa):
•    telefonicznie – pod numerami 32 412 09 61 i 32 412 09 46 (w godzinach pracy Starostwa) bądź pod numerem 665 665 605;
•    mailowo: sport@powiatwodzislawski.pl;
•    osobiście – korty tenisowe „LA MIRAGE” w Skrzyszowie;

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. O miejscu na liście startowej decyduje kolejność zgłoszeń – liczba uczestników jest ograniczona!

Turniej zostanie rozegrany na kortach tenisowych LA MIRAGE przy ul. 1 Maja 18 w Skrzyszowie w dniach 24 i 25 sierpnia.

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie (pobierz).