Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zakończono przebudowę ul. Letniej w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Zakończono przebudowę ul. Letniej w Wodzisławiu Śląskim

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. poinformował, że zakończono prace związane z przebudową ul. Letniej. W ramach inwestycji na długości 200 mb wykonano nową konstrukcję […]

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. poinformował, że zakończono prace związane z przebudową ul. Letniej. W ramach inwestycji na długości 200 mb wykonano nową konstrukcję jezdni wraz z nawierzchnią z mieszanek mineralno – asfaltowych, przebudowano zjazdy z kostki brukowej betonowej,  wymieniono kanalizację deszczową z rur betonowych na rury PVC. Jednocześnie z dniem 11.08.2017 r. droga została oddana do użytku kierowcom oraz pieszym.