Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zagłosuj na budowę przejść dla pieszych w naszym powiecie - Powiat Wodzisławski

Zagłosuj na budowę przejść dla pieszych w naszym powiecie

Jeszcze tylko do poniedziałku można głosować w konkursie na budowę „Aktywnego przejścia dla pieszych" wyposażonego w elementy poprawiające bezpieczeństwo pieszych.

Powiat Wodzisławski zgłosił trzy przejścia dla pieszych do udział w konkursie organizowanym przez Fundację PZU „Aktywne przejścia dla pieszych”: w Pszowie na ulicy Armii Krajowej w rejonie szkoły i przedszkola oraz dwa w Radlinie na ulicy W. Korfantego. Jedno w pobliżu targowiska i apteki, a drugie w rejonie siedziby KWK ”Marcel”. Nagrodą jest wyposażenie przejść w zwycięskich lokalizacjach w elementy zwiększające bezpieczeństwo, w tym m.in. aktywny system dla pieszych SeeMe, aktywne punkty odblaskowe, maty antypoślizgowe. Aby tak się stało należy zagłosować. Szczegóły i zasady na stronie organizatora konkursu www.stopwariatom.pl. W specjalnym formularzu należy wpisać lokalizację przejścia (wystarczy nazwę miejscowości), następnie kliknąć w serduszko, które wskazuje daną lokalizację i oddać na nią dowolną liczbę głosów.

Głosowanie Internautów, które będzie trwało do 28.09.2015 r. do godz. 12:00, ma wyłonić w 4 etapach po 5 zwycięskich lokalizacji (razem 20), gdzie zostanie stworzone Aktywne Przejście dla Pieszych. W każdym etapie jedną zwycięską lokalizację wyłania się z głosowania internautów, a cztery pozostałe wyłania Komisja Konkursowa. Po zakończeniu każdego etapu liczba oddanych głosów zostaje wyzerowana. Po trzech dniach od zakończenia każdego etapu zwycięskie lokalizacje zostaną opublikowane na stronie www.stopwariatom.pl.

Zachęcamy do głosowania!