Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zagłosuj i wesprzyj lokalną inicjatywę - Powiat Wodzisławski

Zagłosuj i wesprzyj lokalną inicjatywę

Stowarzyszenie "Razem na Szybiku" zgłosiło do organizowanego przez Fundację "Aviva" konkursu ciekawą inicjatywę dla dzieci i rodzin pod nazwą "Ławeczka i bajeczka". Organizacja ubiega się o dofinansowanie w kwocie 35 tys. zł.

Projekt polegać ma na stworzeniu wokół wodzisławskich przedszkoli „Bajkowego Szlaku” złożonego z zadaszonego zestawu stolika i ławeczki, gdzie będzie można było ciekawie i kreatywnie spędzić czas, poczytać bajki czy porysować.

Aby inicjatywa „Ławeczka i bajeczka” miała szansę na otrzymanie dotacji i znalazła się w finałowej dwudziestce wystarczy codziennie oddać na nią jeden głos.

Głosowanie trwa do 28 marca 2014 r.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Pani Danuta Hajok pod nr tel. 783 368 878.

Zobacz dokładny opis projektu i ZAGŁOSUJ!