Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zabierz dziecko na wystawę Centrum Nauki Kopernik - Powiat Wodzisławski

Zabierz dziecko na wystawę Centrum Nauki Kopernik

Przez dwa dni: 5 i 6 grudnia w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. prezentowana będzie objazdowa interaktywna wystawa Centrum Nauki "Kopernik".

Wszystko dzięki projektowi „Kopernik na Kopernika – Eksperymentuj!” realizowanemu przez Stowarzyszenie „Czyń Dobro” a współfinansowanemu przez Fundację PZU oraz ze środków pochodzących z 1% dla organizacji pożytku publicznego. Na dzieci i młodzież czeka 15 interaktywnych eksponatów, pozwalających odkrywać tajemnice matematyki, biologii i fizyki.

czyn-dobro-baner-3x2m

W poniedziałek 5 grudnia (w godzinach od 10 do 16) będą mogły z niej korzystać dzieci w wieku około 6-10 lat (z opiekunem), a we wtorek – osoby niepełnosprawne.

Serdecznie zapraszamy!