Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki przeprowadzonego I przetargu pisemnego nieograniczonego dot.sprzedaży nieruchomości zabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyniku.

W dniu 26 lipca 2016 r. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 odbył się I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem administracyjnym o pow. użytkowej 1.872,00 m2 i kubaturze 6.739,00 m3, na działce nr 591/8 o pow. 0.1263ha, karta mapy 3, obręb Wilchwy, zapisanej w księdze wieczystej nr GL1W/00069108/9 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych, gdzie dział III i IV ww. księgi wieczystej jest wolny od wpisów.

Cena wywoławcza nieruchomości(netto) wynosiła 1.086.000,00 zł (słownie: jeden milion osiemdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100), która zwolniona jest z podatku VAT.

Wymagane wadium do wniesienia ustalone było w wysokości 109.000,00 zł (słownie: sto dziewięć tysięcy złotych).

Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym ze względu na to, iż nie wpłynęła ani jedna oferta.