Wyniki naboru na stanowisko Dyrektora samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej pod nazwą „Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim”

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego informuje, iż w wyniku przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej pod nazwą „Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śląskim” z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. 26 Marca 51, wybrano Panią Bożenę Capek.

Konkurs został przeprowadzony w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 19 sierpnia 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, składu komisji konkursowej oraz ramowego regulaminu przeprowadzania konkursu (Dz. U. z 1998r. Nr 115, poz. 749 z późn. zm.).