Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki III przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości zabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Radlin - Powiat Wodzisławski

I N F O R M A C J A o wyniku przeprowadzonego III przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości zabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Radlin.

W dniu 7 czerwca 2016 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 odbył się III przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż z zasobu Skarbu Państwa, nieruchomości położonej na terenie miasta Radlin przy ul. Rybnickiej nr 347, obejmującej działkę nr 4130/200 o pow. 0.0620 ha, karta mapy 2, obręb Biertułtowy, zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym, dla której prowadzona jest księga wieczysta GL1W/00062931/8 przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Na ogłoszony przetarg wpłynęła jedna oferta na nabycie przedmiotowej nieruchomości za cenę 70.500,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy pięćset złotych 00/100).

Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 70.000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych 00/100).

W wyniku przeprowadzonego przetargu Komisja Przetargowa jednogłośnie ustaliła jako nabywcę opisanej na wstępie nieruchomości – Firmę Budowlaną „F-Bud” Tomasz Fibic, Szymon Fibic Spółka Jawna z Wodzisławia Śl.