Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż części nieruchomości z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego - Powiat Wodzisławski

I N F O R M A C J A o wyniku przeprowadzonego II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż części nieruchomości z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego.

W dniu 2 grudnia 2016 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2  odbył się II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż z zasobu Skarbu Państwa, części nieruchomości, oznaczonej geodezyjnie działką nr 526/32 o pow. 0,0341 ha, położonej w jednostce ewidencyjnej Wodzisław Śląski, obręb Kokoszyce, karta mapy 3, ujawnionej w księdze wieczystej Nr GL1W/00014715/7 prowadzonej przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim, gdzie działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 12.951,00 zł (słownie: dwanaście tysięcy dziewięćset pięćdziesiąt jeden złotych 00/100).

Wadium w wysokości 1.300,00 zł (słownie: jeden tysiąc trzysta złotych 00/100).
Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym ze względu na to, że nikt nie przystąpił do przetargu.