Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wyniki I przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Wodzisław Śl. - Powiat Wodzisławski

I N F O R M A C J A o wyniku przeprowadzonego I przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej z zasobu Skarbu Państwa, położonej na terenie miasta Wodzisław Śl.

W dniu 28 czerwca 2016 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2 odbył się I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż z zasobu Skarbu Państwa nieruchomości niezabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 1542/77 o pow. 0.0644 ha, obręb Zawada, karta mapy 1, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śl. prowadzi księgę wieczystą GL1W/00067227/5, gdzie działy III i IV są wolne od wpisów (obciążeń).

Na ogłoszony przetarg wpłynęła jedna oferta na nabycie ww. nieruchomości za cenę 22.000,00 zł (słownie: dwudziestu dwóch tysięcy złotych 00/100). Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 21.911,00 zł (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy dziewięćset jedenaście złotych 00/100).
W wyniku przeprowadzonego przetargu Komisja Przetargowa jednogłośnie ustaliła jako nabywcę opisanej na wstępie nieruchomości – Panią Joannę Jeżyszek z Wodzisławia Śl.