Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: "Sport łączy pokolenia" - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śl.: „Sport łączy pokolenia”

Zapraszamy na Projekt, pt. ” Sport łączy pokolenia” organizowany jest przez Fundację Akademia Rozwoju Kreatywnego, dofinansowany przez Powiat Wodzisławski. To wydarzenie sportowe dla dzieci, młodzieży […]

Zapraszamy na Projekt, pt. ” Sport łączy pokolenia” organizowany jest przez Fundację Akademia Rozwoju Kreatywnego, dofinansowany przez Powiat Wodzisławski. To wydarzenie sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Powiatu Wodzisławskiego. Celem projektu jest popularyzacja sportu wśród społeczeństwa Powiatu Wodzisławskiego a zwłaszcza dzieci i młodzieży jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, połączona z integracją międzypokoleniową.Gwarantujemy świetną zabawę dla Twojego dziecka i dla Ciebie rodzicu. Odbędzie się wiele gier i zabaw oraz mecz piłki nożnej OLD – BOY.