Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: Słowiańskiej dziewczynie kwiaty grają w duszy, w sercu… i we włosach! - Powiat Wodzisławski

Szkoła Edukacji Innowacyjnej w Wodzisławiu wraz z Wodzisławskim Centrum Kultury zapraszają wszystkich miłośników kwiatów na warsztaty florystyczne które odbędą się w dniu 12 października o godz 17:00 w WCK.

Tworzenie wianków również potrzebuje rąk specjalistów…

Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział  w warsztatach. Będzie romantycznie, młodzieńczo i świeżo. Szczegóły i zapisy pod nr. tel.  32 661 11 49.