Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: Fedrowani w godce - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śl.: Fedrowani w godce

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie „Vladislavia” zaprasza na przesłuchania do ósmej edycji konkursu gawędziarskiego „Fedrowani w godce”, które odbędzie się 24 listopada w WCK.

Do udziału w  przesłuchaniach WCK zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.  Uczestnicy konkursu gawędziarskiego „Fedrowani w godce”, podobnie jak w latach ubiegłych, muszą zaprezentować monolog opowiadający o śląskiej rodzinie lub tradycjach górniczych. Jurorzy wybiorą najlepszych gawędziarzy, którzy zaprezentują się podczas uroczystej gali wręczenia nagród 2 grudnia w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Nowością w tegorocznej edycji konkursu jest „Tajny Juror”, który spośród wszystkich gawędziarzy wybierze kilkoro z nich i zaprosi do udziału w programie Telewizji TVT. Regulamin konkursu i karta zgłoszeń na stronie www.wck.wodzislaw.pl

Do pobrania:

1. Regulamin konkursu