Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wielki maraton pływacki już rozpoczęty! - Powiat Wodzisławski

Wielki maraton pływacki już rozpoczęty!

Wczoraj (10 listopada o godz. 22.00) na Krytej Pływalni MANTA w Wodzisławiu Śląskim (os. 1 Maja 16a) rozpoczął się 24 godzinny Maraton Pływacki.

Przypomnijmy. Celem tegorocznej akcji jest zebranie jak największych środków pieniężnych na zakup elektrostymulatorów, które mają być przekazane na rzecz PPZOZ.

Podczas otwarcia był obecny członek zarządu powiatu Leszek Bizoń i przedstawiciel PPZOZ Sławomir Graboń. Były pokazy sztuk walki i szalonego tańca. Imprezę otworzył Prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczyslaw Kieca, który wraz z dyrektorem Miejskiego Ośrodka  Sportu i Rekreacji Centrum  Bogdanem Bojko przepłynął pierwsze długości basenu.

Impreza trwa do godz. 22.00 11 listopada.

Zapraszamy do udziału!

Szczegóły można śledzić na: www.facebook.com/mantawodzislaw/