Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wielki Charytatywny Koncert „WZNIEŚ SERCE – ŚWIĄTECZNIE GraMy DLA GABRYSI I PATRYKA” - Powiat Wodzisławski

Koncert odbędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 15.30 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim przy współpracy z Rydułtowskim Centrum Kultury, Gimnazjum nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, rodzicami, uczniami i zaprzyjaźnionymi gwiazdami estrady. Podczas koncertu będzie można usłyszeć przepiękne tradycyjne polskie kolędy i zagraniczne utwory bożonarodzeniowe oraz inne znane utwory muzyczne. Występy wokalne uzupełnią pokazy taneczne i gimnastyczne.

Cały dochód z koncertu poznaczony zostanie na leczenie członków społeczności szkolnej ZST – ucznia klasy maturalnej oraz pracownika ZST. U obydwóch osób choroba spowodowała poważny uszczerbek na zdrowiu, co wiąże się z ogromnymi kosztami związanymi z rehabilitacją i dalszym specjalistycznym leczeniem.

Na scenie poza nauczycielami, uczniami i absolwentami ZST pojawią się m.in. zespoły Cover Band, Roots Soldiers, Paniczki oraz zaproszeni uczestnicy programów „The Voice of Poland”, „Must Be The Music” i „Mam Talent!”.