Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zgłoszenia do turnieju szachowego zakończone! - Powiat Wodzisławski

Zgłoszenia do turnieju szachowego zakończone!

W najbliższą sobotę Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim organizuje czwartą już edycję Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w Szachach.

Podobnie jak w poprzednich latach zawody odbędą się w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a, a ich rozpoczęcie planowane jest na godz. 9:00.

Zawody rozgrywane będą w 3 kategoriach wiekowych:
a) rok urodzenia 1996 i starsi (łącznie kobiety i mężczyźni)
b) rok urodzenia 1997-2002 (łącznie dziewczęta i chłopcy)
c) rok urodzenia 2003 i młodsi (łącznie dziewczęta i chłopcy)
O przynależności do danej kategorii decyduje rok urodzenia zawodnika/zawodniczki.

Rywalizacja prowadzona będzie systemem szwajcarskim. Ilość rund zostanie ustalona po zamknięciu listy startowej. Tempo – 15 minut na partię dla zawodnika.

Zgłoszenia do udziału w Turnieju będą przyjmowane:
– pocztą elektroniczną – na adres sport@powiatwodzislawski.pl,
– pod numerami telefonów (32) 412-09-46 lub (32) 412-09-61 w godz. pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim,
– na stronie internetowej www.chessarbiter.com
w terminie do dnia 26 lutego 2014r. (środa). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, rok urodzenia oraz numer tel. kontaktowego.

Uwaga: Liczba uczestników turnieju jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń! W przypadku dużej liczby zgłoszeń istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej. Udział w turnieju jest bezpłatny – Organizator nie pobiera wpisowego.

Przypominamy, że osoby niepełnoletnie uczestniczą w Turnieju po przedłożeniu Organizatorowi pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii Organizator ufunduje nagrody.

Prosimy o zapoznanie się z pełnym regulaminem mistrzostw, który znajdą Państwo poniżej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W MISTRZOSTWACH!

Regulamin – pobierz