Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w turnieju siatkówki plażowej - Powiat Wodzisławski

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej

W poniedziałek, 22 czerwca br. rusza cykl turniejów w ramach „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2015”, których organizatorem jest Siatkarski Klub „Górnik Radlin”.

Turnieje rozgrywane będą na terenie Ośrodka Wodnego „Balaton” w Wodzisławiu Śląskim oraz przy Zespole Szkół Sportowych w Radlinie.

• I turniej Młodzieżowy dziewcząt – 22.06.2015 r. – ZSS Radlin
  • II turniej Młodzieżowy chłopcy – 23.06.2015 r. – ZSS Radlin
  • III turniej Rodzinny i Miksty –  25.07.2015 r. – Balaton
  • IV turniej Open  – 08.08.2015 r. – Balaton

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.30. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na godz. 10.00.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie – TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz wspólnego kibicowania!

Zadanie współfinansowane jest ze środków budżetu Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego.